Nasz zespół

Marek Banasik

DYREKTOR

tel. 32 228 72 80 | sekretariat@siemck.pl

Monika Pojda-Dziekońska

Z-CA DYREKTORA, MARKETING, SZLAK ZABYTKÓW TECHNIKI

tel. 32 228 72 80 w. 21, kom. 604 437 803 | m.pojdadziekonska@siemck.pl

Agnieszka Kawczyk

GŁÓWNA KSIĘGOWA

tel. 32 228 72 80 w. 14 | a.kawczyk@siemck.pl

Grzegorz Żmuda

DZIAŁ ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY, KADRY

tel. 32 228 72 80 w. 23 | g.zmuda@siemck.pl

Anna Jakubowska

DZIAŁ IMPREZ, KIEROWNIK

tel. 32 228 72 80 w. 19, kom. 606 973 406 | a.jakubowska@siemck.pl

Anna Zaremba

DZIAŁ ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY SEKRETARIAT/ARCHIWUM

tel. 32 228 72 80 w. 11 | sekretariat@siemck.pl

Roman Szymała

ODDZIAŁ JARZĘBINA, KIEROWNIK

tel. 32 228 48 46, kom. 728 521 758 | jarzebina@siemck.pl

Krzysztof Mrowiec

DZIAŁ GOSPODARCZO-TECHNICZNY KIEROWNIK

tel. 32 228 72 80 w. 25 | k.mrowiec@siemck.pl

Mariusz Krajewski

ODDZIAŁ PARK TRADYCJI, KIEROWNIK

tel. 32 765 27 40 w. 11, kom. 506 725 463 | m.krajewski@siemck.pl

Anna Moj-Łukasik

ODDZIAŁ ZAMECZEK KIEROWNIK

tel. 32 204 11 27, kom. 782 808 809 | a.moj@siemck.pl

Małgorzata Groniewska

ODDZIAŁ WILLA FITZNERA, KIEROWNIK

tel. 32 763 27 33, kom. 660 420 548 | m.groniewska@siemck.pl