„Trzy kolory” – Wojewódzki Konkurs Plastyczny – ogłaszamy wyniki!

„Trzy kolory” – Wojewódzki Konkurs Plastyczny – ogłaszamy wyniki!

Siemianowickie Centrum Kultury i Pracownia Plastyczna „Okienko” ma zaszczyt ogłosić wyniki V edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Trzy kolory”.

Jury V edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego TRZY KOLORY- ZDROWO I RADOŚNIE  w składzie:

Jadwiga Korzeniowska –Pracownia Artystyczna  ARTKO- Siemianowice Śląskie

Paulina Matysek –Pracownia Plastyczna „NA WINKLU” SCK Siemianowice Śląskie

Filip Pawlak-Stowarzyszenie Integracji Środowiska Artystycznego

Dorota Micior-Gajewska –Pracownia Plastyczna OKIENKO- SCK Siemianowie Śl

oceniała 220 prac jakie napłynęły na konkurs z 18 placówek. Przyznano 7 nagród równorzędnych

9 wyróżnień w poszczególnych kategoriach wiekowych , 4 Nagrody Jurorów oraz 65 prac wyróżniono kwalifikacją do wystawy finałowej.

 

KATEGORIA WIEKOWA  7-9 lat 

NAGRODY :Franek Jaksik – Pałac Młodzieży w Katowicach

Pola Skórzak-Szkoła Plastyczna „Studio mARTa” w Gliwicach

Natalia Konarska –Pracownia Plastyczna „ Kolorowe Piątki” – Szkoła Podstawowa w Rogoźniku

WYRÓŻNIENIA: Magdalena Kubiaczyk –MDK  w Siemianowicach Śląskich

Hanna Hyska –Szkoła Podstawowa nr 37 w Gliwicach

Julian Patrijas  – MDK nr 1 w Tychach

Mateusz Górnikowski  – Pałac Młodzieży w Katowicach

 

KATEGORIA WIEKOWA 10-13 lat

NAGRODY: Anna Migdoł – Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

Małgorzata Cieśla – MDK „Tysiąclecie” w Katowicach

Maja Gołąb – Pracownia Plastyczna ACM w Gliwicach

WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Sierant –MDK w Siemianowicach Śląskich

Zuzanna Szafraniec – Świetlica Szkoły Podstawowej nr 20 w Siemianowicach Śląskich

Oliwia Czaja – GOK we Wręczycy Wielkiej

Michalina Zając –Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach

 

KATEGORIA WIEKOWA 14-16 lat

NAGRODA- Anna Karasińska- Szkółka Plastyczna „ Za Drzwiami” w Gliwicach

WYRÓŻNIENIE– Magdalena Kowalska – Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

 

NAGRODA Pracowni ARTKO – Agata Matuszczyk- GOK we Wręczycy Wielkiej

NAGRODA Pracowni „NA WINKLU” SCK– Marta Szudyga – Pracownia Plastyczna ACM  w Gliwicach

NAGRODA Pracowni  „OKIENKO” SCK– Zofia Domańska- Pracownia Plastyczna ACM  w Gliwicach

NAGRODA Stowarzyszenia Integracji Środowiska Artystycznego– Jagoda Nowak  Pracownia FORMART w Katowicach

 

Uroczyste otwarcie wystawy finałowej, rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się w czwartek 27 września 2018

o godz. 18.00 w  Siemianowickim Centrum Kultury – ZAMECZEK  ul. Oświęcimska 1 .

 

Udziałem w finałowej wystawie wyróżniono następujących autorów :                    

Łukasz Gryc – Szkoła podstawowa nr 20  w Siemianowicach Śl.

Oleksandra Vrobiova- Szkoła Podstawowa nr 20  w Siemianowicach Śl.

Kamil Pietraszewski- MDK im.H. Jordana  w Siemianowicach Śl.

Natalia Arabas- MDK im.H. Jordana  w Siemianowicach Śl.

Martyna Kusak- MDK im.H. Jordana  w Siemianowicach Śl.

Maja Achtelik- MDK im.H. Jordana  w Siemianowicach Śl.

Magdalena Konieczna- MDK im.H. Jordana  w Siemianowicach Śl.

Martyna Banaś- Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie

Martyna Firla –Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

Nicola Firla – Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

Oliwia Wolny- Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

Katarzyna Migdoł- Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

Julia Pszczółka- Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

Patryk Skwara- Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach

Martyna Tomaszczyk –Szkoła Podstawowa nr 37 w Tychach

Oliwia Sołtyka –Szkoła Podstawowa nr 37 w Tychach

Anna Rudolf – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Kamil Chronowski- Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Alicja Samson – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Alicja Kubacka- Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Emilia Liduk – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Emilia Rusinek – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Miłosz Kisielewski – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Zuzanna Lis – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Natalia Gwóźdź- Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Wanessa Nogaj- Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach

Klementyna Karlowska –Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Tarnowskich Górach

Julia Humenny – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Tarnowskich Górach- Radzionków

Hanna Hajda – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Tarnowskich Górach- Radzionków

Olga Bartczak –Dom Kultury w Potepie/GOKSiR Krupski Młyn/

Oliwia Łopata- Dom Kultury w Potepie/GOKSiR Krupski Młyn/

Katarzyna Pach-Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej

Hanna Kukla- Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej

Małgorzata Kopyciok –Pałac Młodzieży w Katowicach

Alicja Frońska – Pałac Młodzieży w Katowicach

Marta Grabiwoda – Pałac Młodzieży w Katowicach

Marta Naczyńska- Pałac Młodzieży w Katowicach

Magdalena Płowczuk – Pałac Młodzieży w Katowicach

Kacper Bodys – Pałac Młodzieży w Katowicach

Barbara Szyguła – Młodzieżowy Dom Kultury  -Tysiąclecie w Katowicach

Agnieszka Staszewska – Młodzieżowy Dom Kultury -Tysiąclecie  w Katowicach

Iga Piekarz – Pracownia Rysunku i Malarstwa FORMART w Katowicach

Cezary Jarno- Pracownia Rysunku i Malarstwa FORMART w Katowicach

Magdalena Szarejko- Pracownia Rysunku i Malarstwa FORMART w Katowicach

Agata Borowczak – Pracownia Rysunku i Malarstwa FORMART w Katowicach

Michał Nowakowski  – Pracownia Rysunku i Malarstwa FORMART w Katowicach

Natalia Korga – Pracownia Rysunku i Malarstwa FORMART w Katowicach

Małgorzata Gawłowska – Pracownia Rysunku i Malarstwa FORMART w Katowicach

Barbara Gawłowska – Pracownia Rysunku i Malarstwa FORMART w Katowicach

Mirjam Cyrankiewicz –Szkoła plastyczna „ studio mARTa” w Gliwicach

Zofia Krupa – Szkoła plastyczna „ studio mARTa” w Gliwicach

Hanna Maciejewska- Szkoła plastyczna „ studio mARTa” w Gliwicach

Błażej Kurowski – Szkoła plastyczna „ studio mARTa” w Gliwicach

Julia Stachura – Szkoła plastyczna „ studio mARTa” w Gliwicach

Nina Janik – Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach

Grzegorz Szejka –Szkółka Plastyczna i Galeria „ Za drzwiami” w Gliwicach

Hanna Słabikowska- Szkółka Plastyczna i Galeria „ Za drzwiami” w Gliwicach

Magdalena Duliban – Szkółka Plastyczna i Galeria „ Za drzwiami” w Gliwicach

Elena Olczak- Pracownia plastyczna „studio ACM” w Gliwicach

Hanna Ordyńska -Pracownia plastyczna „studio ACM” w Gliwicach

Małgorzata Sobczak – Pracownia plastyczna „studio ACM” w Gliwicach

Agata Mucha – Pracownia plastyczna „studio ACM” w Gliwicach

Hanna Olszewska- Pracownia plastyczna „studio ACM” w Gliwicach

Zofia Czekan – Pracownia plastyczna „studio ACM” w Gliwicach

Jagoda Liszka – Pracownia plastyczna „studio ACM” w Gliwicach