KRÓL – koncert w SCK- Bytków

Ładowanie Wydarzenia

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza na koncert zespołu KRÓL w sobotę 12 grudnia o godzinie 19.00. Bilety w cenie 55 złotych wkróce do nabycia w kasach SCK i on-line. 

KRÓL po raz pierwszy w Siemianowicach, w ramach trasy koncertowej „Nieumiarkowania”!

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.
Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR .
W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot”, „Wij” (2015) oraz „Przez Sen” (2016), „Przewijanie na podglądzie”(2018) a także ostatniego albumu ,,Nieumiarkowania” (2019)

Za płytę ,,Przewijanie na Podglądzie” Król został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki” a także nominowany do wielu nagród m.in. Fryderyka. Za ostatnią płytę ,,Nieumiarkowania” Król otrzymał  Paszport POLITYKI.

KRÓL wystąpi w składzie:
Błażej Król – śpiew, gitara
Iwona Król – instrumenty klawiszowe, wokale
Thomas Fietz – perkusja
Jan Migdal – gitara basowa

Z uwagi na nowe przepisy wynikające ze stanu epidemii oraz bezpieczeństwo uczestników wydarzeń kulturalnych ilość biletów jest ograniczona. Podczas koncertu obowiązują maseczki lub przyłbice. Przy wejściu uczestnikom wydarzenia będzie mierzona temperatura termometrem bezdotykowym.

Prosimy o pobranie formularza oceny ryzyka epidemiologicznego, wydrukowanie go, wypełnienie i przyniesienie na koncert wraz z biletem. Osoby kupujące bilet w kasie stacjonarnej SCK otrzymają formularz przy zakupie.


FORMULARZ DO POBRANIA: Oświadczenie uczestnika wydarzenia w SCK w zwiazku ze stanem epidemii

Grudzień 12 2020

Szczegóły

Data: 12 grudnia (sob.)
Godzina: 19:00
Cena biletu: 55zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content