Mery Spolsky – koncert wyprzedany

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W piątek 22 marca o godzinie 19.00 w Siemianowickim Centrum Kultury – Park Tradycji wystąpi MERY SPOLSKY.

Bilety na koncert zostały wyprzedane. 

Mery Spolsky jest uczestniczką i  laureatką wielu ogólnopolskich festiwali i konkursów – m. in. laureatką nagrody głównej i nagrody publiczności podczas festiwalu „Pejzaż bez Ciebie”, pierwszego miejsca w plebiscycie „Przebój roku 2015” radia Tok FM czy nagrody za „Najlepszy debiut” podczas  54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W 2016 zajęła pierwsze miejsce na festiwalu „Carpathia” w Rzeszowie, otrzymała też nagrody w kategoriach: „Najlepsza kompozycja” i „Najciekawsza osobowość sceniczna”.

Otrzymała drugie miejsce na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie i to właśnie dzięki tej wygranej podpisała kontrakt z wytwórnią Kayax.

W czerwcu 2017 ukazał się jej debiutancki singel „Miło było pana poznać”, wraz z oficjalnym teledyskiem, który obejrzało już ponad 1,5 mln widzów.

15 września premierę miał jej debiutancki album studyjny, zatytułowany „Miło było pana poznać”, który został wydany nakładem wytwórni Kayax.

Przez lata aktywności muzycznej wystąpiła na festiwalach muzycznych, takich jak m.in. Europejskie Targi Muzyczne CoJestGrane w Warszawie, Enea Spring Break w Poznaniu czy Open’er Festival w Gdyni. Supportowała również dwukrotnie francuską piosenkarkę Imany podczas jej koncertów w Poznaniu i na warszawskim Torwarze.

Marzec 22 2019

Szczegóły

Data: 22 marca (pt.)
Godzina: 19:00
Cena biletu: 25zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Park Tradycji

ul. E. Orzeszkowej 12
Siemianowice Śląskie, 41-103

+ Google Map

Telefon:

(32) 765 27 40

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail: