Oberschlesien na Barbórkę w SCK- Bytków

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Siemianowickie Centrum Kultury- Bytków zaprasza w Barbórkę – 4 grudnia o godzinie 19.00 – na koncert zespołu OBERSCHLESIEN, promujący nowy album. Bilety w cenie 25 złotych od osoby do nabycia w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl

Oberschlesien – śląska grupa muzyczna wykonująca industrial metal. Powstała w 2008 roku w Piekarach Śląskich z inicjatywy Marcela Różanki. W swej twórczości formacja posługuje się Językiem Śląskim.

W 2012 roku zespół wziął udział w czwartej edycji talent show “Must Be the Music. Tylko muzyka” emitowanego na antenie telewizji Polsat. Grupa zajęła drugie miejsce w tymże konkursie.
Zespół zagrał setki koncertów na wszystkich największych festiwalach w Polsce i za granicą gdzie jest entuzjastycznie przyjmowany krzewiąc Ślaską Tożsamość ,Kulturę i Język Śląski co jest głównym założeniem grupy jak mówi pomysłodawca ,kompozytor i producent całej muzycznej twórczości zespołu – MARCEL RÓŻANKA.

OBERSCHLESIEN ma w dorobku dwa albumy: “OBERSCHLESIEN I” oraz “OBERSCHLESIEN II”, których kompozytorem i producentem jest Marcel Różanka a także DVD Z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ OPERY BYTOMSKIEJ POD BATUTĄ ADAMA SZTABY.

SKŁAD ZESPOŁU:
Marcel „Marschal” Różanka – perkusja
Mateusz „Termit” Buhl – keyboard
Grzegorz „Brecha” Badora – gitara
Radosław „Redvard” Dolański – gitara
Tomasz „Haja” Dawid – wokal
Dawid „Nagi” Nagiet – wokal
Radosław Matysek – gitara basowa

 

foto: Wojciech Haręża

Grudzień 04 2019

Szczegóły

Data: 4 grudnia 2019
Godzina: 19:00
Cena biletu: 25zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail: