„Pół na pół” – komedia kryminalna

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza w czwartek 19 kwietnia o godzinie 19.00 na komedię kryminalną w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Pół na pół”. Występują: Piotr Polk i Piotr Szwedes. Reżyseria: Wojciech Malajkat.

Bilety w cenie 60 złotych/ 30 złotych seniorzy są do nabycia w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl

 

komedia nad wyraz kryminalna…

Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo  humoru.

Realizacja życiowych planów i marzeń  dwóch przyrodnich braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania. Wbrew pozorom bracia  wcale nie są bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek po niej. Choć rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana to historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo… zabawny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku – Alfreda Hitchcocka. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców.

Tekst został przetłumaczony na portugalski i angielski, w marcu 2014 odbyła się premiera w Nowym Jorku, W listopadzie w Nowym…Sączu. W styczniu 2016 spektakl zagości ponownie w Poznaniu, na deskach Teatru WojArt. Hiszpańską wersję sztuki obejrzało już ponad 500.000 widzów. IDZIEMY NA REKORD, CHODŹCIE Z NAMI !

Czas trwania spektaklu: 100 minut

 

Kwiecień 19 2018

Szczegóły

Data: 19 kwietnia (czw.)
Godzina: 19:00
Cena biletu: 60zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail: