Poranek teatralny dla dzieci – Teatr Lalek Marka Żyły

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Siemianowickie Centrum Kultury – Park Tradycji zaprasza wszystkie dzieci na Poranek Teatralny, który odbędzie się 27 września o godzinie 11.00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasach SCK.

Teatr Lalek Marka Żyły to teatr stworzony z pasji i miłości do lalek, spektakli a także rozśmieszania. Tworzy autorskie spektakle oraz warsztaty dla dorosłych i dla dzieci. Idea teatru to teatr wędrowny, jarmarczny, który występował wszędzie tam, gdzie tylko można było ustawić niewielką scenę, pełną lalek.

 

Ciosek i Judytka

Szalony, jarmarczny spektakl o tarapatach tytułowego Cioska oraz jego oblubienicy Judytki! Czy ktoś stanie na drodze ich miłości? A jeśli tak – to zawsze można użyć pałki! Śmiesznie i dynamicznie bez przerwy!

Ciosek i Judytka to spektakl uliczny rodem z XVIII wieku, grany z przenośnej scenki, takiej, jakich używali wędrowni lalkarze ponad 300 lat temu. Grany w całości lub w kilku krótkich odsłonach świetnie sprawdza się na różnego rodzaju placach, uliczkach czy podwórkach. Nie trzeba sceny, nagłośnienia – wszystko jest tak, jak na jarmarkach w czasach króla Sasa J

Aktualnie Ciosek i Judytka bawią ludzi już drugim spektaklem – postanowili zmierzyć się z klasyką i wystawiają Romeo i Julię, aczkolwiek we własnej, bardzo oryginalnej interpretacji…

Wrzesień 27 2020

Szczegóły

Data: 27 września (nie.)
Godzina: 11:00
Cena biletu: 15zł
Kategoria: ,

Miejsce

SCK Park Tradycji

ul. E. Orzeszkowej 12
Siemianowice Śląskie, 41-103

+ Google Map

Telefon:

(32) 765 27 40

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content