Smolik/ Kev Fox w SCK Bytków

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W niedzielę 18 marca o godzinie 19.00 w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków wystąpi z koncertem znakomity duet Smolik/Kev Fox. Bilety w cenie 65 złotych w przedsprzedaży/ 70 złotych w dniu koncertu dostępne są w kasach SCK oraz on-line.

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora. Album SMOLIK // KEV FOX, obecnie już platynowy,  to jedna z najlepiej ocenianych płyt roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA 2016 w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel „Run” przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to „Mind The Bright Lights” oraz „Regretfully Yours” z gościnnym udziałem Y (Bokka).

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

W lutym odbyła się sesja nagraniowa w Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel, natomiast 9 marca miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt. ”Queen Of Hearts”, będący zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.

 

Marzec 18 2018

Szczegóły

Data: 18 marca 2018
Godzina: 19:00
Cena biletu: 65zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail: