Spotkanie Podróżników

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

We wtorek 17 kwietnia o godzinie 18.00 Siemianowickie Centrum Kultury zaprasza pasjonatów podróży bliskich i dalekich na kolejne Spotkanie Podróżników. Tym razem Bogusław Kołodziejszyk opowie o „Misiones – krainie Indian Guarani”. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Bogusław Kołodziejczyk podróżuje od lat. Odwiedził najdalsze miejsca świata jak Ziemia Ognista, Patagonia czy zagubione na Oceanie Spokojnym Wyspy Galapagos. Odwiedził ponad 50 krajów na pięciu kontynentach. Jak sam o sobie mówi:

„Podróże to marzenie prawie każdego z nas, poznawanie nowych krajów, innej  kultury i ciekawych ludzi – jak żyją, jak się ubierają, co jedzą – to fascynująca przygoda i moja pasja!.
Nie każdy ma jednak odwagę na dalekie podróże. Ja chcę przez fotografie przybliżyć wszystkim ciekawym świata  dalekie i egzotyczne miejsca, a także przekonać, że warto mieć marzenia, bo od nich zaczyna się każda podróż i ta bliska i ta daleka. Jest to możliwe organizacyjnie i finansowo. Trzeba tylko zawsze zrobić ten pierwszy odważny krok – od marzenia do przygody – kupić bilet i spakować plecak , a przygoda czeka!”

Kwiecień 17 2018

Szczegóły

Data: 17 kwietnia 2018
Godzina: 18:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail: