SCK przenosi się do sieci!

Ładowanie Wydarzenia

Szanowni Państwo, w związku z decyzją Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, z uwagi na konieczność podjęcia działań przeciwdziałających rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa COVID-19, Siemianowickie Centrum Kultury całkowicie zawiesza tradycyjną działalność kulturalną i edukacyjną do odwołania. 

ALE NIE ZNIKAMY CAŁKOWICIE. WRĘCZ PRZECIWNIE – ZAPRASZAMY DO WIRTUALNEGO SCK, KTÓRE DZIAŁA NIEPRZERWANIE NA NASZYM PROFILU FACEBOOKOWYM: https://www.facebook.com/siemck/

Znajdziecie tam Państwo codziennie mnóstwo pomysłów na kreatywne spędzenie czasu w gronie rodzinnym. Uruchomiliśmy wirtualną Pracownię Plastyczną SCK, która dwa razy w tygodniu publikuje filmy z ciekawymi propozycjami warsztatów, są filmy z rodzinnymi warsztatami teatralnymi oraz cała masa propozycji wirtualnego życia kulturalnego! (zwiedzanie muzeów na całym świecie, wirtualne spacery po Polsce i nie tylko, spektakle teatralne i filmy on-line i wiele innych).

Mamy mnóstwo pomysłów i z pewnością warto często odwiedzać nasz profil facebookowy. Gwarantujemy, że z każdą wizytą znajdziecie coś nowego, interesującego czy inspirującego!

BĄDŹCIE Z NAMI W TYM TRUDNYM CZASIE KOCHANI JAKO ZDALNI-KULTURALNI!

W związku z odwołaniem wydarzeń kulturalnych oraz zajęć artystycznych, wszystkim osobom, które zakupiły bilety na odwołane wydarzenia lub wniosły opłatę za zajęcia (za okres, w którym nie będą się odbywały), przysługiwał będzie zwrot poniesionych kosztów. Zwrotów pieniędzy będziemy dokonywać zgodnie ze standardową procedurą zwrotu pieniędzy za bilety lub opłaty, określoną w Regulaminie sprzedaży biletów, jednak dopiero po odwołaniu procedur bezpieczeństwa przez odpowiednie organy.

Marzec 11 2020

Szczegóły

Start: 11 marca (śr.) | 08:00
Koniec: 31 maja (nie.) | 17:00
Kategoria:

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80