Wyniki przesłuchań wokalnych

Wyniki przesłuchań wokalnych

W dniach 9-10 maja 2018r. odbyły się przesłuchania do IV edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Siemianowice 2018”. Po przesłuchaniu ponad stu wokalistów i zespołów jury w składzie:

Marta Tadla – aktorka, wokalistka
Katarzyna Gojny– wokalistka, pedagog
Beata Mańkowska – wokalistka

Postanowiło zakwalifikować do finału, który odbędzie się w czwartek 17 maja o godzinie 17.00 następujące osoby:

 

W kategorii SOLIŚCI:

Wiek 4-6 lat
Antonina Pawlik z Przedszkola nr 27 w Jaworznie
Wiktoria Świtoń z Muzycznego przedszkola im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Koszęcinie
Kostka Magdalena z Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach
Oliwia Sieja z Przedszkola „Bystrzaki” w Kaletach
Martyna Nowakowska z Chorzowskiego Centrum Kultury

 

Wiek 7-9 lat:
Anna Laskowska ze Studia Artystycznego Maciej w Zabrzu
Amelia Bereżańska ze Studia Artystycznego Maciej w Zabrzu
Zofia Stacha ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rydułtowach
Aurelia Radecka z Chorzowskiego Centrum Kultury
Zofia Pawlik ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Jaworznie
Milena Sanitra z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach

 

Wiek 10-14 lat:
Natalia Ochmańska z Akademii Talentów MAMAMUSIC w Katowicach
Agata Szweter z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Rybniku
Magdalena Szweter z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 9 w Rybniku
Zuzanna Okseniuk ze Stowarzyszenia Artystyczno-Muzycznego w Czerwionce- Leszczynach
Ewelina Kozub ze Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie
Jagoda Rataj ze Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach
Paulina Rożek z GOK Bobrowniki Sączów
Karolina Dworowy ze Stowarzyszenia Artystyczno-Muzycznego w Czerwionce- Leszczynach
Oliwia Klinke z Chorzowskiego Centrum Kultury

Wiek 15-19 lat:
Magdalena Zając z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu
Julia Sikora z Stowarzyszenia Artystyczno- Muzycznego w Czerwionce- Leszczynach
Natalia Tul z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu
Aleksandra Figurniak z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu
Agnieszka Pszonak ze Studia Artystycznego Maciej w Zabrzu
Michał Stuchły z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu
Zuzanna Niewiadomska z MPDK w tarnowskich Górach
Paweł Wawrzeczny z JC Music w Wodzisławiu Śląskim
Urszula Kozielska z Chorzowskiego Centrum Kultury

 

W kategorii ZESPOŁY:

Wiek 7-9 lat:
Zespół Pauza ze Studia Artystycznego Maciej w Zabrzu
Zespół Świetlicowe Nutki z Szkoły Podstawowej nr 1 w Chorzowie
Zespół Misiaki  z Chorzowskiego Centrum Kultury
Trio Wokalne z ODKRSM Neptun w Rudzie Śląskiej

 

Wiek 10-14 lat:
Zespół wokalny LaLaLa z Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu z Pyskowicach
Duet DuoForte ze Studia Artystycznego Maciej w Zabrzu
Studio Wokalne Pyskowice z Miejskiego Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach
Zespół Gwar z Chorzowskiego Centrum Kultury

 

Wiek 15-19 lat:
Zespół wokalny MIRAŻ
z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu
Zespół Małe Światło z Miejskiego Ośrodka Kultury w czerwionce – Leszczynach

 

Nagrody specjalne od Katarzyny Gojny dla Marty Słodczyk oraz Patrycji Sinickiej

 

Gratulujemy!!!